Şarj Edilebilir Piller

Şarj Edilebilir Piller

Stok Enerji, az miktarlar için tüketici ölçekli pil hücrelerinden paketlemeler için kullanılan teknolojik hücrelere kadar beklentilerinizi karşılayacak kaliteli Li-Ion pil hücrelerinin oluşturduğu geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

Nikel Metal Hibrid
Nikel Metal Hidrit

Bu kimyada, batarya paketlemeleri için teknoloji uygulamaları ile birlikte kullanılan son kullanıcı pil hücreleri olan AA, AAA, C, D ve 9V boyutundaki piller bulunmaktadır. Bu kimyadaki piller genellikle günlük tüketici elektronik cihazları için çöpe atılan pillerin yerine kullanılır.

Nikel Kadmiyum
Nikel Kadmiyum

Genellikle güneş enerjisi uygulamaları veya düşük maliyetli günlük tüketici elektroniği için kullanılan bu pil hücreleri ihtiyaçlarınız için ekonomik bir çözümdür. Bu teknolojideki hücre çözümleri genellikle el aleti paketleri ve bazı RC uygulamaları için kullanılır.

Li-Ion
Li-Ion

Stok Enerji, çözümlerde az miktarlar için tüketici ölçekli pil hücrelerinden paketlemeler için kullanılan teknolojik hücrelere kadar beklentilerinizi karşılayacak kaliteli Li-Ion pil hücrelerinin oluşturduğu geniş bir çesitliliğe sahiptir.

Li-Ion Polimer
Li-Ion Polimer

Stok Enerji, sınırlı alanlarda yüksek kapasiteli batarya talebi ihtiyaçlarınızı karşılamak adına Li-Ion Polimer pillerle alakalı geniş bir seçim sunar. Değişen akım değerlerine göre, güç ihtiyacınızı karşılayacak pil hücresini bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Lityum Demir Fosfat
Lityum Demir Fosfat

Stok Enerji, yeni teknoloji ürünlerinden birinin piyasaya çıkışı konusunda hızla değişen sektör için yeni nesil çözümler yaratarak bir uzman haline gelmiştir. Lityum Demir Fosfat bataryalar, geri dönüşüm ömrü ve etkileyici güç üretimi ile bugünün gelişen pazarında heyecan verici ve ekonomik bir tercihtir.