Batarya Paketleri

Stok Enerji, farklı konfigürasyon ve kimyasal birleşimlerdeki batarya paketlerini geniş bir yelpazede müşterilerine sunmaktadır. Geniş bir sıralama ile NiMH, NiCd, Li-ion, Li-Po ve LiFePO4 paketleriyle ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri bulabilirsiniz.

NiMH / NiCd
NiMH / NiCd

Stok Enerji, müşterilerin ihtiyaç duyduğu çeşitli konfigürasyonlarla ve kendi ürettiği çözümlerle kaliteli Nikel-metal hidrit ve Nikel Kadmiyum paketlerinin birden fazla pazara güvenilir bir şekilde tedarikini sağlamaktadır.

Li-Ion
Li-Ion

Güvenilir enerji çözümlerinde Stok Enerji’nin Li-ion paketleri ihtiyacınız için gerekli olan tek çözümdür. Stok Enerji, geniş kalite kontrol sertifikasyonu ile müşterilerinin talepleri doğrultusunda güvenilir çözümler sunar.

Li-Polimer
Li-Polimer

Sorun olan enerji ihtiyacı ve ebat sınırlaması, Stok Enerji‘nin geniş Li-Ion Polimer pilleriyle sorun olmaktan çıkar. Sunduğu ürünler ve korumalı devre seçenekleriyle güvenilir ve etkin çözümler sunar.

Li-Demir Fosfat
Li-Demir Fosfat

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler kimya sektörünü en üst noktalara taşıdı. Enerji sektörüne de katkı sağlayan bu teknolojik gelişmeleri takip eden Stok Enerji, sahip olduğu Li-Ion Fosfat teknolojisiyle bu gelişime ortak oldu.